Kontaktní a bezkontaktní zateplení fasád

Provádíme kontaktní i bezkontaktní zateplování fasádRozhodli jste se pro zateplení objektu, abyste snížili náklady na vytápění, ale nyní váháte, zda zvolit kontaktní nebo bezkontaktní metodu? Nechte poradit od odborníků, než podniknete nezvratné rozhodnutí.

Nechcete, aby Vám dům plesnivěl?

Při zateplování budov bezkontaktním systémem zůstává několika centimetrová mezera mezi fasádou a samotným odvětrávaným zateplovacím systémem. Fasádní systém tak vytváří v podstatě ochrannou obálku, ve které volně proudí vzduch a nedochází ke tvorbě plísní, protože fasáda může volně dýchat.

Kontaktujte nás a získejte cenovou kalkulaci ZDARMA na zateplení rodinného domu kontaktní i bezkontaktní cestou.

Ale ani polystyren neplesniví

Nevěřte vše mýtům, které kolují mezi lidmi. Rozhodně není pravda, že po zateplení domu polystyrenem přestane budova dýchat a brzy se změní v mokrou houbu. Moderní fasádní systémy Baumit i Terranova jsou porézní a zajistí odvod vzduchu.

Pomůže Vám s rozhodnutím při zateplení rodinného domu

V závislosti na stávající teplené ztrátě objektu a v množství vlhkosti v domě zvolíme nejlepší vhodnou metodu zateplení fasády, která Vám přinese úsporu nákladů na vytápění a zlepší celkové mikroklima v domácnosti. Při realizaci zateplení budov používáme ověřené materiály a naši pracovníci jsou držitelé certifikátů. Garantujeme vám, že s námi váš dům nezplesniví.

Po zateplení domu kontaktním i bezkontaktním způsobem nezapomínejte dostatečně větrat.

Máte zájem o kontaktní nebo bezkontaktní zateplení fasád? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Rychlý kontakt

Solich a Stavař s.r.o.
Hutnická 249/6, 747 20 Vřesina

Tel.: +420 604 178 973
E-mail:

© 2018, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing