Nátěry fasád

Před samotným nátěrem fasády provádíme zednické opravy narušených fasád. Trhliny kolem rámů oken a parapetů přetěsňujeme akrylátovým tmelem.

Nutností je mytí tlakem vody, kterým zbavujeme fasády všech mastnot, nečistot a zlepšujeme tak přilnavost fasádních barev. Při silném znečištění fasád používáme pro dokonalé umytí a odmaštění fasád speciálních saponátů.

Pro dokonalou přípravu podkladu pro nátěr fasády je samozřejmostí a nezbytností penetrační nátěr, který fasádu zpevňuje a sjednocuje nasákavost. Výběr penetrace a barev záleží na tom, zda byla fasáda již dříve natírána a čím

Fasády natíráme ve dvou vrstvách malířským válečkem nebo nízkotlakou stříkací pistolí, vždy podle druhu budovy a fasády. Používáme všechny druhy barev jako jsou akrylátové, silikonové, silikátové a vápenné fasádní barvy. Barvy, které používáme se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, jsou odolné vlivům UV záření, světlostálé a paropropustné.

Výběr vhodné fasádní barvy vybereme a doporučíme dle stávájícího povrchu fasády. Mezi naše dlouholeté dodavatele patří firmy Baumit, Weber Terranova.

Pro výběr odstínu poskytujeme vzorník barev a pro Vaše konečné rozhodnutí nabízíme bezplatný vzorový nátěr fasády. Volbu použitého materiálu na konkrétní druh fasády konzultujeme s techniky našich dodavatelů, kterou následovně podkládáme dlouholetou zárukou.

Výběr barvy

www.Baumit.cz

  • Vzorník barev WEBER TERRANOVA naleznete zde.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Rychlý kontakt

Solich a Stavař s.r.o.
Hutnická 249/6, 747 20 Vřesina

Tel.: +420 604 178 973
E-mail:

© 2018, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing