Samočistící omítky Baumit zajistí barevnou stálost na dlouhá léta

Samoomyvatelná fasádní omítka BaumitPři zateplování staveb a rodinných domů volíme vždy tu správnou fasádní omítku v odpovídající tloušťce, která je pro daný objekt potřeba. Proto se na nás můžete spolehnout, že váš dům bude zateplen nejlépe, jak jen může.

Pokud chcete, aby dům vypadal stejně krásně také za několik let, doporučujeme volit samočistící fasádní omítku Baumit. Mezi její přednosti patří nízký elektrostatický náboj, díky čemuž přitahuje výrazně méně nečistot než běžné omítky.

Pro osobní konzultaci v místě zakázky, zaměření objektu a poradenství v oblasti volby zateplovacího systému, nás bezplatně kontaktujte.

Nenechte svůj dům spadnout opět do konzervativní šedi

Omítky Baumit jsou barevně stálé, a díky samočistící složce si můžete být jisti, že dům bude vyčnívat v ulici stejně elegantně jako po dokončení celé revitalizace také za několik let. Podívejte se na vzorník barev Baumit, kde si ze široké palety barevných odstínů vyberete tu pravou, která bude ladit vašemu oku.

Spolehněte se na kvalifikované zedníky se zkušenostmi

Všichni naši zaměstnanci prochází pravidelným školením a nenajímáme je na ulici ve chvíli, kdy realizujeme zakázky. Každoročně zateplíme více jak 40 objektů v Moravskoslezském kraji a spokojení zákazníci nás doporučují svých známým. To je vaše záruka pro spolehlivě a kvalitně odvedenou práci, kterou nebudete muset reklamovat.

Chcete zateplit fasádu omítkou Baumit? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Rychlý kontakt

Solich a Stavař s.r.o.
Hutnická 249/6, 747 20 Vřesina

Tel.: +420 604 178 973
E-mail:

© 2018, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing