Omítky Terranova ochrání dům před graffiti

Fasádní omítka TerranovaMezi největší výrobce fasádních zateplovacích systémů patří společnost Weber. Její produkty jsou léty ověřeny a oblíbeny po celém světě. Pokud chcete technologicky nejdokonalejší řešení, vybereme a realizujeme vás certifikovaný fasádní systém Terranova. Můžete se spolehnout na dlouhou životnost stejně jako na úsporu nákladů potřebných pro vytápění domu.

 

I po zateplení fasádní omítkou Weber Terranova bude váš dům dýchat a minimalizujete vznik plísní. Pro více informací nás kontaktujte.

Moderní omítka, která dlouho vydrží

Mezi největší přednosti omítky Terranova patří speciální ochranná vrstva, která zajišťuje nejen barevnou stálost, ale především poskytuje ochranu proti graffiti. Jeho odstranění je snadné, levné a nedojde přitom k poškození barvy omítky.

Profesionálové, kteří vědí jak zateplovat

Každý objekt potřebujete individuální konzultaci. Na nás se můžete spolehnout, že zvolíme optimální tloušťku zateplovacího systému, který zajistí dokonalé izolační schopnosti. Vyberte si ze vzorníku barev Weber Terranova a spolehněte se na naše zaměstnance, kteří mají k realizaci potřebnou certifikaci.

Chcete zateplit fasádu omítkou Terranova? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Rychlý kontakt

Solich a Stavař s.r.o.
Hutnická 249/6, 747 20 Vřesina

Tel.: +420 604 178 973
E-mail:

© 2018, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing